Број на оглас: 2952552
Објавен на: 06.08.2020, 17:04

Се продава стан во центарот на градот

1 €
Број на соби:
2
Квадратура:
58 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во центар на II кат. Станот е 58м2 и 4м2 балкон има комфорна дневна соба со кујна, спална соба, два ходници, купатило и
пристап за паркинг. Има можност за инсталирање на сопствено парно греење во целиот стан.
Телефон за контакт 072254864. Цена по договор.