Број на оглас: 2952484
Објавен на: 01.09.2018, 00:27

ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА. Се продава стан на ул.„Партизанска“

450 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
1 m²
Греење:
Централно
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Година на реновирање:
2014
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Партизанска

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА. Се продава стан на ул.„Партизанска“. Комплетно реновиран, алуминиумска дограма, три спални соби, две купатила, две клими, сопствено парно греење.....и сето тоа за само 450 евра од м2. ПОНУДАТА ВАЖИ ДО 01.09.2018Г.