Број на оглас: 2952480
Објавен на: 13.09.2018, 13:00
1 / 6

VW New Beetle 2.0

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
New Beetle
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW New Beetle 2.0 85kw 116ks 2000g
Vo odlichna sostojba so smeneti filter i ulje, registrirana do 12/2018, 4 zimski i 4 letni gumi, klima, el. na prozorci, greenje na sedishta.

Cena po dogovor.