Број на оглас: 2952420
Објавен на: 12.10.2018, 13:36
1 / 2

Krimp klešta

1.400 МКД Цената е фиксна 1.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Profesionalna klešta