Број на оглас: 2952121
Објавен на: 30.05.2020, 08:29
1 / 5

24/7 Vlecna-Sluzba Slep-Shlep Service ВЛЕЧНА СЛУЖБА ШЛЕП

72.217.688 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Шлеп служба 24/7 Ресен нуди
-превоз на автомобили
-комбинја
-виљушкари
-земјоделска механизација -трактори
-помали камиони , минибуси
и секаков вид на возила до 6 тона .....

Плаќање на фактура ......

Цена по договор
072 217-688
Tow servise Road assistance