Број на оглас: 2951593
Објавен на: 12.01.2021, 01:31
1 / 10

SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

400 МКД Цената е фиксна
Број на соби:
6
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
5 Балкони
Број на бањи:
Повеќе од 4
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
marsal tito155

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavaat luksuzni sobi i apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo. povelete..