Број на оглас: 2951589
Објавен на: 19.07.2018, 13:21
1 / 10

SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

400 МКД Цената е фиксна
Квадратура:
300 m²
Број на соби:
6
Греење:
Централно
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavaat luksuzni apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo povelete...