Број на оглас: 2951586
Објавен на: 12.10.2018, 23:57
1 / 10

SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

400 МКД Цената е фиксна
Квадратура:
300 m²
Спрат:
2
Греење:
Централо

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavaat luksuzni apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo povelete...