Број на оглас: 2951581
Објавен на: 07.10.2018, 17:05
1 / 5

Mazda 3

5.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Mazda
Модел:
3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mazda 3 1.6 HDI 110 ks 2007 odlicna
tel za kontakt 078 376 568 Kire