Број на оглас: 2951580
Објавен на: 07.10.2018, 17:05
1 / 5

Peugeut 207

4.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2007 god 1.6 HDI vo odlicna sostojba
napraven servis
telefon za kontakt
078 376 568 kire