Број на оглас: 2951498
Објавен на: 17.07.2018, 10:39
1 / 2

Bandasi 14-ki za Golf 3

5.500 МКД Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2018
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
46 kw / 63 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandasi 14-ki -4x100
Bandasive se vo odlicna sostojba
Vredi da se vidat

Kontakt : 071 48 33 00