Број на оглас: 2950510
Објавен на: 07.07.2018, 15:39
1 / 12

Mercedes ML320

11.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvoz CH so servisna kniska
Registriran cela godina
Servisiran komplet
Broj za kontakt: 071271177