Број на оглас: 2950193
Објавен на: 20.07.2018, 03:42
1 / 12

ford focus c max 1.6 tdci

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Focus C-Max
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


fordot e vo super sostojba, reg do 09.05.19 ima zelen karton.Nema nikakvi zabeleski raboti se kompletno kako od fabrika.moze proverka i vozenje kaj sakate.