Број на оглас: 2950133
Објавен на: 21.09.2018, 22:34
1 / 2

Yamha FZ 8 FAZER 8 ARROW Auspuh

300 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Ауспуси - Оска

Вид на оглас: Се продава


Yamha FZ 8 FAZER 8 ARROW Auspuh nov