Број на оглас: 2949931
Објавен на: 18.07.2018, 21:35
1 / 5

Peugot 206 19dizel

1 € 1.900 €
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata ne e uvezena od stranstvo i od prv gazda. Odlicno socuvana,redovno servisirana bez nikakof defekt i so niska potrosuvacka. Ima centralna brava,alarm radio cd,kuka cetiri novi gumi,4 aromoterzeri i nema potreba od nikakov servis .Pali vozi kade sakas.