Број на оглас: 2949917
Објавен на: 10.08.2018, 22:20
1 / 12

Vw Golf 1.9 tdi Desen volan Bg tabli

1.150 € 1.250 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Avto Delovi Makedonija
Чешиново, Кочани
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo perfektna sostojba
Bg tabli zelen karton do 10 mesec
Desen volan
Nova prednica
Smeneto rebrast kais i zategaci
2001 godina
1.9 90ks
4 novi gumi
Xenon svetla
Nema klima

Потврден огласувач
 Avto Delovi Makedonija (претпријатие)