Број на оглас: 2949906
Објавен на: 14.08.2018, 22:23
1 / 2

Yugo Koral 55

650 € Цената е фиксна
Марка:
Zastava
Модел:
Yugo
Година:
1990
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
45000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.1 Бензин - Плин
Yugoto e vo mnogu dobra sostojba.