Број на оглас: 2949853
Објавен на: 15.08.2018, 10:26
1 / 12

AUDI A4 2.0 TDI 8 G TRONIK

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


audi a4 2.0 tdi 8 g tronik doneseno od germanija so vozejne od oprema koza bi hsenon led diodi parking senzori 3 kluca za poveke 077695955