Број на оглас: 2949517
Објавен на: 21.07.2018, 13:00
1 / 6

Се продава мицибуши колт одлично сочуван

2.350 € Цената не е фиксна
Марка:
Mitsubishi
Модел:
Colt
Година:
2007
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава:
-Мицибуши колт
-Одлична состојба
-Година 2007
-Бензин-плин (Ладзи Рендзо,атестиран)
-Со дупли команди (од Авто-школа)
-Климата не работи(расипан е компресорот)