Број на оглас: 2949457
Објавен на: 18.11.2018, 22:18
1 / 2

Led kanali aluminiumski aluminijumski

1 €

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Вид на оглас: Се продава


Aluminski led kanali so mlecna pvc pokrivka
23mm sirina
10mm visina