Број на оглас: 2948256
Објавен на: 06.07.2018, 08:02
1 / 6

Opel Astra

2.850 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel astra bertone 2.0 136hp so plin dizna so atest...smeneto set rebrest so vodena pumpa , ulje i site filtri ima led svetla,parking senzori, kozen salon so greaci na sedista , bord kompjuter..ispolirana so zastita