Број на оглас: 2946766
Објавен на: 22.09.2020, 03:17
1 / 5

*Продажба на акомулатори ЕКСТРА ЦЕНА* ! akomulator

550 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mozna e dostava po Kargo Ekspress !
Prodazba na novi akomulatori so garancija
45ah 1800ден со стар вратен
55аh 2100ден со стар вратен
75аh 2800ден со стар вратен
100ah 3700ден со стар вратен
135аh 4900ден со стар вратен
180ah 6300ден со стар вратен
225ah 7900ден со стар вратен
zvonete vo sekoe vreme
076 566 404 Petar zvonete vo sekoe vreme
Mozna e dostava po Kargo Ekspress !