Број на оглас: 2946754
Објавен на: 18.07.2018, 14:58
1 / 7

GOLF 4 1.9 TDI KARAVAN

1 € 3.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam GOLF 4 1.9 TDI KARAVAN.
Kolata e vo mnogu dobra sostojba.
Registrirana so zelen karton.
Mozna zamena so kola so 7 sedista so moja doplata ( pr. Zafira, Sharan, Touran ).