Број на оглас: 2946684
Објавен на: 12.07.2018, 19:01
1 / 12

VOLVO C 30 2008god DIZEL (golf,audi,bora)

5 € 5.800 €
Марка:
Volvo
Модел:
C30
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo klima ladi novi gumi napraven kompleten servis informaci na 070-216-445 EKSTRA