Број на оглас: 2946663
Објавен на: 26.08.2018, 11:13
1 / 6

VW POLO 1.4 BENZIN-PLIN

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e registrirana cela god so plin nema nikakov problem od oprema poseduva
El.prozori
El retrovizori
klima
al.bandazi
vredi da se vidi
tel 076-443-019