Број на оглас: 2946648
Објавен на: 20.01.2019, 18:30
1 / 6

SALOMON ORIGINAL PATIKI

1.400 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
40
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


patikite se kako novi. original kozni mn kvalitetni i udobni . doneseni od stranstvo. prakjam po kargo