Број на оглас: 2946620
Објавен на: 05.07.2018, 13:03
1 / 1

Продавач/ка во салон во Куманово

1 €
Категорија:
Останато
Пол :
Не е важно
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Добро

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се бара


Прима е најголемиот хрватски ланец на малопродажба на мебел и еден од најголемите Хрватски производители на мебел.

Малопродажната мрежа на Прима ја сочинуваат 52 салони во Хрватска а во Македонија, Прима мебел е присутна од 2010 година со 8 малопродажни салони и тоа во Скопје, Куманово, Охрид, Прилеп, Битола, Тетово и Струмица.

Мисијата на Прима Мебел е да остане стратешки партнер кој ги исполнува барањата на купувачите и клиентите преку следењето на трендовите на пазарот.

Поради проширување на нашиот тим имаме потреба од вработен на работна позиција: Продавач/ка во салон во Куманово.

На вработените им нудиме:
-Стимулативни и натпросечни примања
- Константно професионално усовршување

Сите заинтересирани кандидати својата Професионална Биографија (CV) може да ја достават со назнака Продавач во салон во Куманово на info@prima-mebel.mk.

Потврден огласувач
 Prima Mebel (претпријатие)