Број на оглас: 2946345
Објавен на: 26.09.2018, 08:57
1 / 11

Pasat 2.0 tdi

6.800 € 6.900 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo mnogu odlicna sostojba. So ful oprema koza navigacija novi gumi meselin tampomat i itn donesen od Germanija. So plateni davacki do registracija