Број на оглас: 2945245
Објавен на: 16.02.2019, 21:52
1 / 6

Dizni za dizel ,mercedes,opel,fiat,lancia,alfa,

4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


-elektricni dizni.
-Za mercedes 2.0 2.2 2.7 - 3 kom so smenet ulozak ispravni-4000den za site
-Za 1,9 jtd/cdti za opel,fiat,lancia,alfa,-4kom. -4000den
-mehanicki dizni
-za wv 1.9 tdi. komplet -4kom. -3000den
-za fiat 1.7td/1.9td - 4kom -3000den