Број на оглас: 2945045
Објавен на: 21.09.2020, 20:31
1 / 6

Се издава

1 €
Број на соби:
1,5
Квадратура:
35 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1992
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Панче Пешев 8

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


опремена гарсоњера од 35 м2 на улица "Панче Пешев" кај новиот пазар.
За повеќе информации :
Ангелина 075 303 445