Број на оглас: 2944982
Објавен на: 25.05.2020, 12:08
1 / 4

Celicni bandazi 15ki 195 65 15

120 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se so gumi i ratkapni . Gumite se na 50%