Број на оглас: 2944604
Објавен на: 20.07.2018, 12:45
1 / 11

Fiat Ducato 2.2Multijet

8.700 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава патничко комбе ( Fiat Ducato 2.2 Multijet , 7+1 ).

Година на производство 2008, увезено од Германија, втор сопственик со реални поминати километри 260.000.
Комбето е екстра сочувано, гледано домаќински може да се провери во секој момент.