Број на оглас: 2944491
Објавен на: 08.07.2019, 13:54
1 / 9

SE PRODAVA KUCA SO 2 placovi

1 €
Број на соби:
5
Квадратура:
112 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
500 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1990
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Север
Адреса:
29 NOVEMBER BR:83

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


so dvorno mesto 500m2 ,kuca e zacuvana so 2 sprata na prva linija za poveke informaci jave te se na ovaj broj 070-212-305 KUCATA SE NAODZA POZADI POSTA ( PODVAROS)