Број на оглас: 2944488
Објавен на: 18.07.2018, 13:00
1 / 10

Renault Laguna 1.9 dci

2.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e ispravna i moze da se vidi vo sekoe vreme.
Klima ispravna .
Polukozen enterier.
8X Air bag.
Aluminski felni.
6 brzini