Број на оглас: 2944356
Објавен на: 19.07.2018, 05:44
1 / 6

AUDI A4 1.9 TDI KLIMATRONIK 90 KONJA

2 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audito e vo odlicna sostojba ne uvezuvano vo mk e kupeno ima elektrika na pradni stakla se si fukcionira na nego bez nikakva za poveke info 075 554 694