Број на оглас: 2944294
Објавен на: 01.08.2020, 15:32
1 / 2

KOMPJUTER ZA APRILIJA SR 50 DI TECH

По Договор
Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2005
Модел:
sr50
Километри:
35000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


KOMPJUTERI ZA APRILIJA SR 50 DI TECH