Број на оглас: 2944240
Објавен на: 25.09.2018, 11:15
1 / 12

Mini Countryman Cooper D ALL4

14.900 €
Марка:
Mini
Модел:
Countryman
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mini Countryman ALL4
Motor 2.0dizel 143ks
2011god
Oprema:
-Sportski sedista
-Navigacija
-Greaci na sedista
-Kozni sportski sedista
-Bluetooth Aux
-Kozen volan so komandi
-Letni gumi novi
-Zimski gumi novi
-Klimatronik
-Halogenki
-Soundsystem