Број на оглас: 2943950
Објавен на: 12.07.2018, 11:04
1 / 9

BMW 530 FULL OPREMA DOBRO SOCUVANA

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
214 kw / 291 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


BMW 530 FULL OPREMA DOBRO SOCUVANA-
-ful oprema..nema cukanje...enterier eksterier vo odlicna sostojba bez mana... ZAMENA ISKLUCIVO ZA POMALO VOZILO !!!
INFO NA 078598660
-078598660 078598660 078598660 078598660
-
-
-
-
-
-