Број на оглас: 2943946
Објавен на: 14.02.2019, 22:04

PRODAVAM STAN

45.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
59 m²
Греење:
Централно
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam namesten stan vo centar na Kicevo pozadi gimnazijata vo voenite zgradi kompletno renoviran smeneto se struja voda sidovi plafoni smenet pod staveno nova ploca (ibercug) podno parno greenje privatizirano dvorno zemjiste.Stanot go prodavam namesten so kotel za parno na drva i struja solarno greenje cena 45000e namesten 40000 e prazen bez stvari fiksno za poeftino ne zvonete.