Број на оглас: 2943743
Објавен на: 17.12.2018, 18:42
1 / 10

KAWASAKI KX450F

2.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Kawasaki
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2011
Модел:
KX450F

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava KAWASAKI KX450F.
Motorot e vo perfektna sostojba.
Bez zameni.