Број на оглас: 2943665
Објавен на: 20.07.2018, 09:18
1 / 6

mercedes benz e 290 t.d -

1.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 290
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078 - 408 - 486 -