Број на оглас: 2943577
Објавен на: 19.07.2018, 07:05
1 / 12

CHRYSLER GRAND VOYAGER 2.5TD 97

1.550 € Цената е фиксна
Марка:
Chrysler
Модел:
Grand Voyager
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CHRYSLER GRAND VOYAGER SO FULL OPREMA:
-KLIMA
-SERVO
-ABS
-EURO KUKA
-AERBAG
-FABRICKO RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
-MAGLENKI
-7SEDISTA SO ENTERIER KAKO NOV
I DRUGA OPREMA.
KOLATA IMA NEKOJ KAROSERISKI ZABELESKI.KOLATA E REGISTRIRANA DO 15.09.2018.
STEGNATA NA PREDNICA.KOLATA IMA MOTOR 2.5TD I E NA LANEC.IMA SMENETO ULJE I FILTER ZA ULJE I FILTER ZA VOZDUH.BEZ ZAMENI...