Број на оглас: 2943511
Објавен на: 20.07.2018, 09:32
1 / 3

vw volkswagen polo 1.

1.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


exstra - reg. do 9 - 2018 g.078 - 408 - 486 -