Број на оглас: 2943242
Објавен на: 20.07.2018, 09:56
1 / 4

TELEFON ALKATEL PIXI 4 (5")

3.000 МКД 3.500 МКД
Марка:
Alcatel
Модел:
pixi 4 (5")
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


-TELEFON ALKATEL PIXI 4 (5")
-BATERIJA DRZE 2 - 3 DENA.
-SO TELEFONOT DOAGA KOMPLET PAKOVANJE.
-TELEFONOT RABOTE NA SITE KARTICKI.
-BEZ ZAMENI !!!