Број на оглас: 2943078
Објавен на: 11.06.2019, 13:25
1 / 6

Нов Стан билјанини И.

54.600 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
52 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2010
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Охридати-Б.Извори

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е лоциран во строг центар непосредно до кружниот тек на ул.Асном и Туристичка. Многу малку користен !. Има пвц дограма,ламинатен под, и медијапански врати, квалитетна блиндор врата,добро опремено купатило, и тераса на југо-исток... Одличен стан за семеен живот и одмор...