Број на оглас: 2942766
Објавен на: 10.03.2019, 09:37
1 / 2

Vw Phaeton na delovi

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Phaeton
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Vw phaeton. Motor 3.0 V6 165 kw...