Број на оглас: 2942621
Објавен на: 02.09.2018, 22:22
1 / 6

reno 9 prv gazda

1.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
R 9
Година:
1994
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e registrirana so atestiran plin i kuka vo ispravna sostojba,za cenata moze da se komentira okolu 1000 evra tel;071-315-240 jovan