Број на оглас: 2942597
Објавен на: 26.03.2020, 13:12
1 / 12

VW SHARAN 1.9 TDI FORD FOCUS 1.8 TDI PASAT 1.8 20 V

10 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT VW SHARAN 1.9 TDI POMPA DIZNA,FORD FOKUS 1.8 TDDI 2002 , VW PASAT TURBO 1.8 20 V 2002


Mozete da me barate i na viber
38971250517 Boris ili na
078206831 Gorgi