Број на оглас: 2942439
Објавен на: 16.07.2018, 13:00

SE PRODAVA FAB

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


se prodava fab 13.14
84 godina
vo odlicna sostojba
cena po dogovor