Број на оглас: 2942148
Објавен на: 30.11.2018, 06:41
1 / 8

4x100 15" ORIGINAL OD AUDI

3.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Komplet so gumi FULDA 195/65/15 GUMITE SE SLABI. Rastojanieto e 4 x 108